KONST / Litografier / Färglitografi 15042032
nr 1504 2032
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
"The Dream". Signerad och numrerad 131/300. Färglitografi, bildmått: 36x50 cm, yttermått inklusive ram: 61x71 cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:21:35
2.000 kr
2.200 kr
3.000 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.400 kr
6
4.600 kr
3.800 kr
6
4.000 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
6
4.400 kr (Budbetjänt)
4.600 kr
6
4.600 kr (Budbetjänt)
4.800 kr
5.000 kr
7
6.200 kr
6
6.200 kr
7
6.200 kr (Budbetjänt)
6
6.800 kr
21 nov